2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Zelgno
Dodane 07 maja 2024

Magazynier, kierowca kat. B - pełen etat

Lokalizacja

Zelgno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma handlowa z branży rolnej zatrudni magazyniera oraz kierowcę kat B.

Zadania:

  • Kontrola nad przyjmowanym i wydawanym towarem z magazynu pod względem ilościowym i jakościowym

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie

  • Wystawianie dokumentów magazynowych i sprzedażowych

  • Utrzymywanie pomieszczeń magazynowych i zgromadzonych zapasów magazynowych w należytym porządku i czystości

  • Kompletacja towarów

  • Rozwożenie towaru do klientów - kierowca

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie, dokładność, rozwaga

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych lub ładowarek teleskopowych

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość programu Optima

  • Prawo jazdy kat. B - kierowca

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę pon-pt w godzinach 8-16

  • Umowę o pracę na pełen etat

Proszę o dołączenie do CV oświadczenia o następującej treści:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zelgno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zelgno
ID: 902540724