2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 23 kwietnia 2024

Mgazynier_1/2 etatu_Gdańsk Botaniczna 14_FedEx

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Botaniczna 14

Wymiar etatu: 1/2 etatu (4 godziny dziennie)

Praca na 1 zmianę w godzinach 6:00-10:00 lub 16:00-20:00 (poniedziałek - piątek) - do ustalenia na etapie rekrutacji i zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przesyłek

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny

  • sporządzanie raportów

Profil kandydata:

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych, finansowych i  psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie do wakacji dzieci, świadczenia świąteczne)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 869130775