2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Warmińsko-mazurskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Olsztyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Menager / Kosmetolog Studio Figura Dragonów

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Profesjonalny Salon Modelowania Sylwetki (Studio Figura Olsztyn Dragonów) zatrudni Menagera/ Kosmetologa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów oraz obowiązków kosmetologa, a dodatkowo:

  • rozwój salonu, wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z partnerami, organizacja i udział w lokalnych akcjach marketingowych

  • pozyskiwanie klientów

  • kontakt telefoniczny z klientami, zapraszanie do salonu, informowanie o promocjach, rezerwacja wizyt

  • rozmowa z klientami w salonie, badanie ich potrzeb i aktywna sprzedaż zabiegów z oferty

  • maksymalizacja zysków z organizowanych promocji

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o ich komfort

  • organizacja pracy dziewczyn, nadzór nad jakością ich pracy, higieną i czystością w salonie, stanem zapasów.

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe, nastawienie na wynik, ambicja

  • Preferowane wykształcenie menedżerskie bądź doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży/zarządzaniu zespołem/

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, budowania pozytywnych relacji i zaufania

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie/wykształcenie w kosmetologii - WARUNEK KONIECZNY!

  • Podstawowa znajomość Excela

Oferujemy

  • Wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • Certyfikowane szkolenie

  • Bieżące szkolenia uzupełniające dla menedżerów

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów na zwiększenie sprzedaży

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 899331361