2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 21 czerwca 2024

Mechatronik/ Technik utrzymania ruchu w Niemczech

Wynagrodzenie

68 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Mechatronik/ Technik utrzymania ruchu

Już dziś zostań specjalistą w jednej z silnie rozwijających się firm w miejscowości Jena w Niemczech.

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHATRONIK

Twoje przyszłe zadania:

·        Wsparcie procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, software)

·        Realizacja planu przeglądów i remontów maszyn (w Niemczech i u klientów na całym świecie)

·        Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

·        Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu

·        Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn

·        Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego

Nasze wymagania:

· Ukończone wykształcenie min. zawodowe kierunkowe - mechatronik, automatyk, elektronik, budowa maszyn

· Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechatroniki, automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego

·        Znajomość budowy maszyn przemysłowych

·        Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie min. B1 (w mowie i piśmie)

·        Uprawnienia SEP

·        Gotowość do wykonywania prac w Niemczech i u klientów na całym świecie

·     Chęć dalszego rozwoju

 Zapewniamy:

·        Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z możliwością przejęcia przez niemieckiego klienta

·        Wynagrodzenie już od 18 euro i więcej

·        Bezpłatne zakwaterowanie

·        Brak „zeitkonta”- za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie

·        Ubezpieczenie

·        Ubrania robocze

·        Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju

·        Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

·        Pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczna, leasing na rower elektryczny, liczne premie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 920625021