2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Suchy Las
Dodane 09 maja 2024

Mechanik Serwisowy

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisanta zobowiązana jest do świadczenia usług serwisowych u klientów (na terenie całej Polski)

Do zadań Serwisanta należy:

·         serwis klap, zaworów, armatury oraz systemów regulacji przepływów spalin

·         montaż instalacji automatyki przemysłowej

·         przeglądy okresowe w/w urządzeń

·         prace montażowe, podłączanie i uruchamianie urządzeń

Wymagania

·         wykształcenie techniczne

·         ważne uprawnienia SEP E2 (urządzenia wytwarzające ciepło)

·         znajomość zagadnień: mechaniki i/lub elektryki

·         prawo jazdy kat. B

·         zdolność do samodzielnej realizacji zadań w ramach uzgodnionego planu

·         gotowość do odbywania podróży służbowych zarówno lokalnych, ogólnopolskich

·         mile widziane dodatkowe uprawnienia gazowe i energetyczne G2 i G3

·         odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 917083955