2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Przeźmierowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik/Poznań Ławica - praca od zaraz

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Strassmayr sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja: Wysogotowo pod Poznaniem, 3 min od Ławicy

Firma zajmuje się produkcją maszyn do remontów nawierzchni drogowych. Jesteśmy aktywni na światowych rynkach od ponad 80 lat.

Zadania:

  • Montaż komponentów na produkowanych przez firmę maszynach:

    • elementy konstrukcyjne

    • elementy hydrauliki siłowej - zawory, rozdzielacze, siłowniki, węże itp.

    • elementy pneumatyki - elektrozawory, siłowniki, sterowanie itp.

    • inne elementy podstawowe maszyn - kompresory, silniki diesla, filtry itp.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość szkolenia się i rozwoju w hydraulice siłowej, pneumatyce, mechanice

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od umiejętności plus miesięczna premia

  • Karta Multi-sport

Od Kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie

  • uczciwości, sumienności, punktualności oraz dyspozycyjności

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Zapraszamy do rozmowy.

Prosimy o kontakt poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 894830820