2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Władysławowo
Dodane 20 kwietnia 2024

Masażystka/ kosmetyczka

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maloves Resort & Spa poszukuje kandydatów na stanowisko masażystka/ kosmetyczka.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klientów

  • przestrzeganie harmonogramów pracy

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, udzielanie porad kosmetycznych

  • wykonywanie masaży relaksacyjnych twarzy i ciała

  • sprzedaż kosmetyków detalicznych dostępnych w Spa

  • znajomość oferty Spa

  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie w wymogami bhp i sanitarnymi

    Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w zawodzie min. roczne

  • min. wykształcenie średnie

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu wykonywania masaży z wykonywania masaży orientalnych

  • znajomość trendów w branży kosmetycznej i Spa

  • dyspozycyjność również w weekendy

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 898918951