2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubelskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Janowiec
Dodane 21 maja 2024

Masażystka / Kosmetyczka w SPA hotelowym

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Kazimierski Zdrój *** poszukuje wykwalifikowanego masażystki/y, kosmetyczki do naszego zespołu w trzygwiazdkowym hotelu. Jeśli jesteś osobą, która lubi pracę z ludźmi, jest zorientowana na detale i ceni sobie wysoki standard obsługi klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych masaży

  • Przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych, takich jak pielęgnacja twarzy, ciała

  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji ciała i skóry

  • Współpraca z innymi działami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie

  • Sprzedaż kosmetyków

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (technik masażysta, kosmetolog lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość różnych technik masażu i zabiegów kosmetycznych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i empatia w kontaktach z klientami

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym hotelu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia

  • System prowizyjny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Janowiec,

Lubelskie

Lubelskie, Janowiec
ID: 919906933