2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Marketing manager P'URI

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Doświadczenie w gastronomii od 1,5 roku na stanowisku kierowniczym.

Wykształcenie z zakresu zarządzania, marketingu, reklamy, PR lub gastronomii.

  • Znajomość SMM i reklamy ukierunkowanej (pożądane).

Mile widziane doświadczenie w otwieraniu i uruchamianiu piekarni (punktów sprzedaży).

Znajomość języka polskiego (min. B1).

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym.

Pożądane doświadczenie we franczyzie.

  • Dostępność samochodu (najlepiej).

Kluczowe obowiązki:

  • Opracowanie planu marketingowego, krótko- i długoterminowej strategii promocji i rozwoju marki.

  • Znajdowanie lokali (zgodnie z wymaganiami firmy).

  • Negocjowanie otwarcia piekarni.

  • Terminowe zawieranie umów najmu na wyjątkowo korzystnych dla firmy warunkach.

  • Realizacja miesięcznego planu otwarć sklepów zgodnie z rocznym planem rozwoju.

  • Organizacja systematycznej pracy nad monitorowaniem nowych (działających) obiektów w różnych regionach.

  • Negocjacje związane z działalnością piekarni - z wynajmującymi i różnymi organami rządowymi.

  • Wspieranie i kontrolowanie pracy partnerów franczyzowych oraz ich rozwoju.

  • Zapewnienie, że partnerzy osiągają zaplanowane wskaźniki wydajności i zwiększają przychody.

  • Praca z sieciami społecznościowymi firmy. Udział w tworzeniu materiałów fotograficznych i wideo. - Przygotowywanie materiałów tekstowych i tworzenie do nich wizualizacji.

  • Organizowanie badań opinii konsumentów/gości na temat produktów i usług firmy, przygotowywanie propozycji poprawy jakości i konkurencyjności.

  • Śledzenie marki: badanie i stałe monitorowanie świadomości marki, wizerunku marki, wzmianek o marce w sieciach społecznościowych (śledzenie na czas negatywnych zjawisk i podejmowanie działań w celu ich wyeliminowania).

  • Organizacja i realizacja wszystkich działań marketingowych związanych z marką (kampanie reklamowe, działania PR, prezentacje, działania eventowe).

  • Zamawianie markowych produktów.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w dobrze prosperującej sieci piekarni.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 6000 zł i system premiowy.

  • Przyjazny zespół i wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Wyjątkową możliwość wpływania na sukces i rozwój sieci.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 890611972