2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 11:19

Marketin/Sales manager - Wroclaw

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma poszukuje Kierownika ds. Marketingu/Sprzedaży w mieście Wrocław. Szukamy wykwalifikowanej i zmotywowanej osoby, która chciałaby dołączyć do naszego przyjaznego zespołu. Obowiązki obejmują opracowanie i wdrożenie strategii marketingowych, promocję produktów na rynku oraz aktywne działania z klientami. Wymagania: doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub sprzedaży, wysoka komunikatywność oraz umiejętności zarządzania czasem.

Obowiązki:

1. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i sprzedażowych dla produktów firmy.

2. Przeprowadzanie badań marketingowych oraz analiza rynku w celu identyfikacji nowych możliwości.

3. Współpraca z istniejącymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów.

4. Organizacja i udział w prezentacjach produktów na targach i konferencjach.

5. Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i internecie.

Wymagania:

1. Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub sprzedaży od 2 lat.

2. Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

3. Znajomość zarządzania projektami oraz umiejętności negocjacyjne.

4. Znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie zaawansowanym.

5. Chęć doskonalenia własnych umiejętności oraz rozwijania się w obszarze marketingu i sprzedaży.

Компанія запрошує на посаду Менеджера з маркетингу/продажу у місті Вроцлав. Ми шукаємо кваліфіковану та мотивовану людину, яка бажає приєднатися до нашої дружньої команди. Обов'язки включають розробку та впровадження маркетингових стратегій, просування продуктів на ринку, а також активну роботу з клієнтами. Вимоги: досвід роботи в сфері маркетингу або продажів, висока комунікабельність та навички управління часом.

Звісно, ось об'єднаний опис вакансії з детальними обов'язками і вимогами для посади Менеджера з маркетингу/продажу у Вроцлаві:

Обов'язки

1. Розробка та впровадження стратегій маркетингу та продажу для продуктів компанії.

2. Проведення маркетингових досліджень та аналіз ринку для ідентифікації нових можливостей.

3. Взаємодія з існуючими клієнтами та активний пошук нових клієнтів.

4. Організація та участь у презентаціях продуктів на виставках та конференціях.

5. Планування та ведення рекламних кампаній у соціальних мережах та інтернеті.

Вимоги:

1. Досвід роботи в сфері маркетингу або продажів від 2 років.

2. Висока комунікабельність та вміння працювати в команді.

3. Знання управління проектами та навички ведення переговорів.

4. Впевнений користувач програм Microsoft Office.

5. Бажання вдосконалювати свої знання та розвиватися в сфері маркетингу та продажів.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 915425261