2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 20 maja 2024

Manager wypożyczalni pojazdów ciężarowych i luksusowych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka CLS Poznań z siedzibą w Poznaniu przy ul. Cedzyńskiej jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się wynajem pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz pojazdów klasy Premium. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·     Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie wynajmu pojazdów ciężarowych i luksusowych

·       kontrola przestrzegania procedur obsługi klienta i zapewnienie jakości obsługi zgodnie z standardami firmy,

·       zarządzanie flotą samochodów,

·       dbałość o dokumentację i utrzymanie przyjętego standardu oraz procedur,

·       prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z klientami

·       Koordynowanie wynajmu pojazdów zastępczych oraz ich dostarczania i odbiorów

·       Dbałość o należyty stan techniczny samochodów zastępczych.

Nasze wymagania

·       doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku, doświadczenie w motoryzacji będzie dodatkowym atutem,

·       doświadczenie w pracy w wypożyczalni samochodów,

·       dynamiczna, zmotywowana i entuzjastyczna osobowość,

·       doskonała samoorganizacja i umiejętność zarządzania czasem pracy swoim oraz innych pracowników,

·       duża dyspozycyjność czasowa

·       Dokładność i sumienności w wykonywaniu obowiązków,

·       Punktualność i zaangażowanie,

·       doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • Mile widziana znajomość procesu likwidacji szkody

·       Doświadczenia na podobnym stanowisku

·       znajomość pakietu Office

·       wysoka kultura osobista oraz umiejętność komunikacji i współpracy

·       wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne

·       odpowiedzialność i samodzielność

·       Umiejętność zarządzania zespołem ludzi

·       Komunikatywność i zdolność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami

·       Samodzielność i skuteczność w działaniu

·       Wysoka motywacja do pracy oraz dobra organizacja pracy

·       Skrupulatność, komunikatywność i wysoka kultura osobista

·       Prawo jazdy kat. B. Mile widziana kategoria C.

·       Proaktywne podejście do zadań i rozwiązywania problemów

·       Efektywna praca w zespole

·       Umiejętność prowadzenia firmy pod nieobecność właścicieli

To oferujemy

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918037387