2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Bytom
Dodane 14 maja 2024

Manager SPA w Leśne RuNo Day SPA Bytom

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Leśne RuNo Day SPA w Bytomiu poszukuje Managera, który będzie chciał zająć się kompleksowym zarządzaniem, stworzyć nowe inicjatywy oraz rozwinąć niewykorzystany potencjał placówki.

RuNo Day SPA jest położone w samym centrum Bytomia w urokliwej kamienicy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem, pięknymi wnętrzami oraz ogromnymi możliwościami rozwoju.

WYMAGANIA:

·        Doświadczenie menadżerskie w branży beauty

·        Umiejętność zarządzania zespołem

·        Znajomość rynku usług beauty

·        Umiejętność podejmowania decyzji, wdrażania zmian oraz strategicznego myślenia

·        Umiejętność współpracy w zespole, tworzenie sprawnej organizacji pracy personelu

·        Posiadanie zdolności interpersonalnych oraz dyplomatycznych celem wsparcia i motywowania zespołu w codziennej pracy

·        Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz codziennych obowiązkach

·        Umiejętność wyznaczania nowych celów, kreatywność

·        Asertywność

 OBOWIĄZKI:

·        Operacyjne zarządzanie placówką SPA oraz zespołem

·        Wdrażanie, kontrola przestrzegania standardów i procedur

·        Rekrutowanie nowych pracowników

·        Kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz organizacji

·        Planowanie oraz realizacja powierzonego budżetu, optymalizacja kosztów placówki, zarządzanie budżetem, kosztami i przychodami placówki

·        Wdrażanie inicjatyw, wyznaczanie celów celem rozwoju SPA

·        Koordynacja sprzedaży usług i produktów, marketing, organizacja działań wspierających sprzedaż

·        Dbałość o powierzone lokale oraz zaplecze sprzętowe (serwis, funkcjonalność, stan techniczny)

·        Utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług

·        Nawiązywanie bądź kontynuacja współpracy z podwykonawcami

·        Kontrola nad ofertą SPA oraz jej rozwój

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 918250832