2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 10 kwietnia 2024

Manager Salonu CROCS - ZIELONE ARKADY - Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

MANAGER SKLEPU CROCS ZIELONE ARKADY w Bydgoszczy

 Do naszego salonu marki CROCS poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik salonu. Poszukujemy pracownika, który może rozpocząć pracę w maju 2024

Zakres obowiązków:

  • aktywna postawa sprzedażowa i zorientowanie na realizację założonych celów;

  • kierowanie zespołem i motywowanie pracowników do osiągania maksymalnych wyników;

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy;

  • zapewnienie atrakcyjnej, zgodnej z konceptem ekspozycji towarów w sklepie;

  • zarządzanie kosztami sklepu;

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu;

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych),

  • umiejętność budowania relacji z Klientem,

  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji,

  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910762200