2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Manager Restauracji Olimp

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyKadra kierownicza

Jesteśmy siecią restauracji samoobsługowych. Poszukujemy Managera do naszej restauracji Olimp w Gdańsku/ Galeria Madison

Twój zakres obowiązków:

Utrzymywanie na ustalonym poziomie wskaźników efektywności biznesowej (COGS, COL, COO),

Wdrożenie i utrzymanie standardów jakości obsługi - dbanie o doświadczenie "friends" klienta,

Kontakt z dyrekcją centrum handlowego i reagowanie w sytuacjach nadzwyczajnych,

Odpowiedzialność za dzienne otwarcie restauracji i zgodność ekspozycji produktu (bufetu) z wytycznymi,

Odpowiedzialność za dzienne zamknięcie restauracji,

Dbanie o poprawną eksploatację sprzętu,

Wykonywanie zamówień na materiały i towary (współpraca z kuchnią),

Wykonywanie raportów fiskalnych miesięcznych i dobowych,

Odpowiedzialność za obieg gotówki (stan, konwoje, rozliczanie, dokumenty kasowe),

Budowanie i motywowanie zespołu, organizacja bieżącej rekrutacji,

Generowanie umów, zleceń,

Utrzymywanie kompletności dokumentacji kadrowej,

Tworzenie i egzekucja wykonania grafików, Monitoring i akceptacja czasu pracy,

Dokumentacja regularnych czynności z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi,

Obsługa administracyjna związana z zamknięciem miesiąca,

Rejestracja w systemie i skanowanie (wprowadzanie) dokumentów handlowych, kadrowych, księgowych,

Realizacja zaleceń audytorów HACCP oraz Controllingu,

Współpraca z zespołem zarządzającym w zakresie bieżącego funkcjonowania (Team + Zarząd),

Odpowiedzialność za stany magazynowe (poprawne przyjęcia i przechowywanie, zgodność z zamówieniami, zapewnienie płynności towarowej, współpraca z szefem kuchni, minimalizacja strat)

Nasze wymagania

-aktualna książeczka sanepid

-dobra znajomość pakietu MS office, głównie Excel

-komunikatywny j. angielski (najlepiej min. poziom B2) min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

-bardzo dobra organizacja czasu i pracy

-ukierunkowanie na osiąganie celów zdolność analitycznego myślenia umiejętność budowania relacji (pracownicy, goście) pozytywna energia i chęć podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy stabilne warunki zatrudnienia możliwość rozwoju zawodowego szeroki pakiet socjalny (Multisport, posiłki pracownicze, bony urodzinowe i świąteczne i inne nagrody) Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Aplikuj wysyłając CV poprzez formularz.

Prosimy o dodanie Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 910999474