2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Manager restauracji

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • zatwierdzanie grafiku i nadzorowanie obecności pracowników,

  • rekrutacja nowego personelu,

  • nadzór nad obsługą Gości restauracji, jakości dań, stanu wyposażenia i utrzymania czystości oraz pomoc kelnerom w przypadku zajścia takiej konieczności

  • rozwój i szkolenie pracowników,

  • motywowanie zespołu do wykonania wysokich standardów pracy oraz do osiągniecia celów sprzedażowych

  • ustalanie celów i motywowanie personelu – opracowanie zasad premiowania i awansów,

  • pomoc w rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych, np. między kuchnią a barem.

  • sporządzanie i wysyłanie zamówień

  • dbanie o wizerunek restauracji w mediach społecznościowych

  • wstępne przygotowanie dokumentów do przekazania do biura księgowego

  • skuteczne zarządzanie budżetem, kontrola kosztów oraz raportowanie wyników finansowych

Nasze wymagania:

  • min 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Managera restauracji.

  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy

  • komunikatywność oraz umiejętność obsługi klienta

  • kreatywność w kreowaniu nowych produktów i promocji

To oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i % od obrotu

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość wprowadzenia własnych pomysłów

  • posilek pracowniczy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę

  • udział w napiwkach i serwisach w przypadku pomocy na kelnerom

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919833830