2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Mazowieckie
  6. Media i PR - Warszawa
  7. Media i PR - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Manager Public Relations

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dla prestiżowej marki odzieżowej posiadającej sieć salonów w całej Polsce, dołącz do zespołu. Recman poszukuje komunikatywnych i ambitnych osób na stanowisko:

Manager PR

Praca stacjonarna w Warszawie

Obowiązki:

  • Opracowywanie i realizowanie strategii PR zorientowanej na efekt; w tym strategie wspierające m.in. employer branding, investor relations.

  • Regularne monitorowanie i analizowanie skuteczności działań PR,

  • Reprezentowanie marki na różnego rodzaju wydarzeniach, galach, itp., w celu budowania relacji i pozyskiwania nowych Partnerów Biznesowych.

  • Zarządzanie relacjami z mediami, influencerami oraz innymi kluczowymi osobami branżowymi w celu budowania wizerunku firmy i rozpoznawalności marki na rynku.

  • Tworzenie treści na potrzeby realizowanych działań (strona www, kanały SM, inne media), w tym nadzór merytoryczny nad procesem tworzenia materiałów graficznych.

  • Uporządkowanie i realizowanie działań z zakresu CSR.

  • Organizowanie i koordynowanie eventów biznesowych.

  • Analiza potencjalnych zagrożeń wizerunkowych i sytuacji kryzysowych.

  • Znajomość trendów w komunikacji i umiejętność skutecznego dotarcia z przekazem do zróżnicowanych grup odbiorców.

  • Bieżące śledzenie trendów branżowych i aktywne poszukiwanie okazji dla dodatkowych kreatywnych działań PR.

  • Nadzór nad systemem identyfikacji wizualnej firmy.

  • Zarządzanie budżetem PR.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze Public Relations.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi oraz zagadnień z zakresu komunikacji i public relations.

  • „Lekkie pióro” i umiejętność tworzenia contentu dopasowanego do poszczególnych kanałów komunikacji.

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i raportami, kosztami.

  • Umiejętność zarządzania równolegle wieloma zadaniami i dotrzymywania terminów.

Zapewniamy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Dużą swobodę we wdrażaniu nowych rozwiązań mających na celu budowanie wizerunku marki.

  • Rozwój, w tym udział w szkoleniach i zaangażowanie w ciekawe projekty

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dodatkowe benefity

 Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji. Do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Recman Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku braku klauzuli przesłane CV nie będą dalej przetwarzane w procesie rekrutacji: Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Recman Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 112E. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913606759