2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Manager Projektu do agencji marketingowej z językiem ukraińskim

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma to agencja reklamowa, która realizuje projekty dla największych firm w Polsce.  Działająca w branży telekomunikacyjnej, bankowej oraz FMCG. Specjalizująca się w niestandardowych działaniach pozyskaniowych i komunikacyjnych.

Obowiązki:

  • udział w projektach i aktywnościach marketingowych (przygotowanie komunikacji, narzędzi marketingowych, ulotek, prezentacji, raportów)Dbanie o rozwój i ciągłe ulepszanie stałych kampanii i działań marketingowych związanych z produktami/usługami,

  • kontakt i współpraca z firmami i wykonawcami zewnętrznymi,

  • prowadzenie firmowych profili social media,

  • dbanie o spójny wizerunek marki we wszystkich kanałach komunikacji,

  • monitorowanie efektywności realizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi analitycznych oraz raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego,

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • płynna znajomość języka polskiego i ukraińskiego / rosyjskiego w mowie i piśmie,

  • miłe widziane doświadczenia w zakresie zarządzania projektami,

  • szeroka wiedza z obszaru marketingu internetowego,

  • dokładności i terminowość w wykonywanych zadaniach,

  • wiedza z zakresu analityki i działania Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics i innych narzędzi reklamowych,

Warunki współpracy:

  • oferujemy pracę w młodym zespole,

  • praca od 9.00 do 17.00 pon.- pt.,

  • lokalizacja biura: Warszawa, Mokotów,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia, klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 829584050