2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Podgórze
Dodane 10 kwietnia 2024

Manager Produktu

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Quadralite, lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych dla fotografii i filmu, poszukuje doświadczonego Managera Produktu.

Jesteśmy marką, która ceni sobie kreatywność, zaangażowanie i pasję do ciągłego doskonalenia naszych produktów.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi identyfikować potrzeby klientów i przekuwać je w sukcesy rynkowe, dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie całym cyklem życia produktu, począwszy od fazy koncepcji aż do wprowadzenia na rynek i utrzymania produktu w ofercie.

  • Analiza rynku oraz trendów branżowych w celu identyfikacji nowych możliwości produktowych.

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym, marketingowym i sprzedażowym w celu opracowania strategii produktowej i wprowadzenia nowych produktów na rynek. • Monitorowanie wyników sprzedaży i analiza konkurencji w celu ustalania optymalnych strategii marketingowych.

  • Nadzór nad procesem testowania produktów oraz zapewnienie zgodności z normami jakościowymi i bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem produktami, preferowana branża fotograficzna lub pokrewna.

  • Zdolność do opracowywania strategii produktu i marketingu oraz skutecznego komunikowania rekomendacji do zarządu.

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i gotowość do aktywnego zaangażowania się w pracę.

  • Umiejętność efektywnej pracy z zespołami wielofunkcyjnymi. •

  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w językach polskim i angielskim.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. •

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. • Dostęp do sprzętu fotograficznego z górnej półki. •

  • Udział w imprezach branżowych na całym świecie. •

  • Możliwość rozwoju zawodowego. •

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

    • Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny. Czekamy na Twoją aplikację!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 910557345