2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Makler Nieruchomości Royal Home - Szczecin

Wynagrodzenie

2 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Royal Home - Licencjonowane Biuro Nieruchomości poszukuję poszukuje doświadczonego i energicznego sprzedawcy, który dołączy do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby, która jest nastawiona na sukces, pełna determinacji i zaangażowania.

Obowiązki:

1. Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.

2. Przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji nieruchomości dla potencjalnych klientów.

3. Analiza rynku nieruchomości i opracowywanie strategii sprzedaży.

4. Koordynacja procesu sprzedaży od pierwszego kontaktu z klientem do finalizacji transakcji

5. Prowadzenie negocjacji w imieniu klientów w celu uzyskania jak najlepszych warunków transakcyjnych

Wymagania:

1. Doświadczenie w branży nieruchomości nie jest wymagane

2. Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

3. Doskonałe umiejętności interpersonalne

4. Motywacja i gotowość do osiągania celów sprzedażowych.

Oferujemy:

1. Atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje

.2. Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju kariery

3. Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko.

Jeśli jesteś ambitną i pewną siebie osobą, gotową podjąć wyzwanie i rozwijać swoją karierę jako makler nieruchomości, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej !

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 857168281