2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Słupca
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynierka pakowaczka ręczna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca dla kobiety od zaraz. Podstawowym warunkiem poza ogólnymi kompetencjami opisanymi w ogłoszeniu jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym

Opis stanowiska;

  • przygotowywanie i pakowanie zamówień do wysyłki (bardzo drobne lekki przesyłki)

  • drukowanie etykiet adresowych/obsługa komputera

  • wykładanie towaru na magazynie

  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru

Wymagania;

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy;

  • stabilną pracę w firmie zatrudniającej ponad 50 osób

  • siedziba firmy Piotrowice k.Słupcy

  • pełne zaplecze socjalne, kawa, herbata

  • możliwość nadgodzin

  • praca na dwie zmiany 06:00-14:00 , 14:15-22:15

  • szkolenie

  • dla najlepszych propozycja pracy na stałe

Prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie.

W odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 708727320