2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Rataje
Dodane 20 maja 2024

Magazynier(ka) - Operator(ka) Wózka Widłowego (Poznań)

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier(ka) - Operator(ka) Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Poznań (Lech Browary Wielkopolski)

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych wózkami marki Linde

  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze oraz odbiór produktu gotowego

  • rozmieszczenie produktów i opakowań w magazynie i poza magazynem

  • dbałość o powierzony sprzęt i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień UDT

  • ponad półroczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • gotowość do pracy zespołowej w systemie zmianowo-brygadowym (3 zmiany)

Mile widziane:

  • książeczka sanepidu

  • doświadczenie na wózkach wysokiego składowania

To oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Kompanią Piwowarską

  • stałe wynagrodzenie zasadnicze

  • dodatki zmianowe (II / III zmiana) i weekendowe

  • dodatkową premię wypłacaną w 3 kwartale roku

  • system zmianowy (8h dziennie)

  • grafik ustalany z wyprzedzeniem

  • prywatną opiekę medyczną (Medicover) – pakiet indywidualny lub rodzinny

  • program MyBenefit, czyli dodatkowe środki na sport, rozrywkę czy zakupy

  • niedrogie śniadania i obiady w stołówce pracowniczej (od 3 do 10 zł)

  • deputat piwny – w postaci 24 sztuk naszych produktów co miesiąc

  • pełne wdrożenie do pracy (szkolenia stanowiskowe, odzież robocza) oraz stały dostęp do środków ochrony osobistej

  • bezpłatny parking samochodowy oraz wiaty rowerowe

  • program rekomendacji pracowników - od 2000 do 4000zł brutto za skuteczne polecenie osoby do pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 916394024