2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Żyrardów
Kadry TELKA
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier Żyrardów

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

telka SA to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Od ponad 20 lat tworzymy rozwiązania zbudowane na doświadczeniu i potrzebach klientów.

Jesteśmy polską firmą z własnym kapitałem. Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy czuje się ważny. Obecnie otwieramy nowy oddział w Żyrardowie k. Warszawy.

W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

Miejsce pracy: ŻYRARDÓW ( WOJ. MAZOWIECKIE ).

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bez pośredników,

  • pracę w systemie 1- zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • codzienne wsparcie całego zespołu,

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • chęci do pracy,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,

  • ważnych uprawnień do kierowania wózkiem widłowym ( II WJO)

  • prawa jazdy kat B.

  • umiejętności pracy pod presją czasu, dobrej organizacji pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU:

  • rozładunek i załadunek przychodzącego transportu,

  • przygotowanie towaru dla klienta

  • weryfikacja stanów magazynowych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych

  • prace inwentaryzacyjne

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 732177475