2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Inowłódz
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier-Zaopatrzeniowiec

Lokalizacja

Inowłódz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

CRUSIL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na polu wydobycia i przetwórstwa chalcedonitu oraz produkcji innowacyjnych systemów tarasowych opartych na połączeniu betonu i płyt ceramicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAOPATRZENIOWIEC - MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Inowłódz koło Tomaszowa Maz.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień zakupów oraz odbiór zamówionych materiałów

  • Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru oraz nadzór nad zgodnością i ilością

  • Rozładunek i załadunek realizowanych dostaw w magazynie

  • Wystawianie dokumentów magazynowych – PZ i WZ w systemie Comarch ERP

  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

  • Prowadzenie ewidencji ŚOI i odzieży BHP

  • Obsługa procesu rejestracji i ważenia samochodów w systemie wagowym

  • Wystawianie kwitów wagowych zgodnie z realizowanymi zleceniami oraz danymi zaczytanymi z wagi samochodowej

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi dostawcami firmy oraz nawiązywanie współpracy z nowymi

  • Zabezpieczenie materiałów i produktów na magazynie przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą

  • Dbanie o samochód służbowy używany w pracy, jego konserwacja, mycie itp.

  • Informowanie przełożonych w przypadku wykrycia zagrożeń związanych z używanym samochodem lub też przewożonego ładunku

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Operatywność

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Dokładność, sumienność, punktualność i zaangażowanie

Mile Widziane:

  • Znajomość programu Comarch ERP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Spółkę CRUSIL, z siedzibą w 97-215 Inowłódz; Ul. Spalska 54;zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Inowłódz,

Łódzkie

Łódzkie, Inowłódz
ID: 899643936