2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 24 maja 2024

Magazynier-zaopatrzeniowiec

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Od ponad 35 lat jesteśmy wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,  jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy zaangażowanej i uczciwej osoby do Działu Magazynu na stanowisko:

Magazynier - zaopatrzeniowiec

Miejsce pracy: Toruń

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracach magazynowych i w obsłudze wózków widłowych

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – UDT

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • umiejętność obsługi komputera

  • gotowość do pracy fizycznej

  • umiejętność logicznego myślenia

  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • chęć do nauki i szukania rozwiązań

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw do magazynu wysokiego składowania

  • kontrola zgodności dostaw z dokumentacją

  • rozkładanie towarów w magazynie zgodnie z wytycznymi

  • kompletowanie zamówień do wysyłki z użyciem skanera

  • kontrola skompletowanych zamówień

  • rejestrowanie dokumentów w systemie  WMS

  • przygotowywanie dokumentów przewozowych firm kurierskich

  • dostarczanie towarów do klientów oraz odbiór surowców od dostawców

Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę w firmie o wieloletniej tradycji oraz dynamicznym rozwoju (1. miejsce w woj. kujawsko-pomorskim w rankingu DIAMENTY MIESIĘCZNIKA FORBES 2022)

  • zaplanowany proces adaptacji

  • pracę od poniedziałku do piątki (wolne weekendy) w godzinach 7:30-15:30 lub 8:00-16:00

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie, pozytywną atmosferę oraz przejrzyste zasady pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS – dofinansowanie urlopu, kolonii dla dzieci, karty przedpłacone, itp.)

  • płatny dzień wolny z okazji Twoich urodzin:)

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 920634084