2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 28 kwietnia 2024

Magazynier / zakupowiec

Wynagrodzenie

5 500 - 5 501 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Vape Shop U Waperów

U Waperów to sieć specjalistycznych sklepów dla użytkowników e-papierosów. W województwie świętokrzyskim aktualnie posiadamy 9 sklepów, z czego 6 znajduje się w Kielcach, pozostałe w Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach oraz Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zatrudnimy osobę do pracy w charakterze samodzielnego pracownika małego magazynu.

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie towaru zgodnie z potrzebami i zapotrzebowaniem sklepów.

  • Rozpakowywanie przychodzącego towaru i przygotowanie go do dalszej dystrybucji.

  • Pakowanie i wysyłka towaru do poszczególnych sklepów sieci.

  • Wprowadzanie danych do systemu (faktury, przesunięcia międzymagazynowe) i zarządzanie dokumentacją.

  • Utrzymanie porządku i organizacji w małym magazynie.

Wymagania:

  • Biegłość w obsłudze komputera oraz programów takich jak MS Excel.

  • Doświadczenie w pracy z programem Subiekt GT będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość produktów z branży papierosów elektronicznych.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy.

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii wynikających z jakości wykonywanych obowiązków i stażu współpracy.

Stawka podana w ogłoszeniu to podstawa dla miesiąca przy założeniu 168h pracy. Pierwsze 3 miesiące współpracy odbywać się będzie na podstawie umowy zlecenie. Po tym okresie możliwa zmiana na umowę o pracę.

Miejsce pracy:

Starowapiennikowa 45, Kielce

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 882943224