2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT (z doświadczeniem)

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Inne

Opis

Wymagania:

  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym bocznym (uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania wraz z uprawnieniami UDT, Kat. I lub II),

  • Książeczka sanepid lub chęć do jej wyrobienia,

  • Doświadczenie w systemie SAP lub innym systemie magazynowym.

  • znajomość języka polskiego w mowie i czytaniu

Zakres obowiązków:

  • Praca trzyzmianowa (także w weekendy), w niskiej temperaturze 10°C,

  • Obsługa wózków widłowych bocznych, paletowych

  • Rozładowywanie i kontrola towarów dostarczanych do zakładu oraz załadunek wyrobów gotowych,

  • Wydawanie niezbędnych materiałów i surowca na produkcję,

  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym (w tym kontrola temperatury w samochodach dostawczych i w magazynach, wizualna kontrola surowców i produktów),

  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w poszczególnych punktach logistycznych, a także wszelkich przepisów i standardów obowiązujących w firmie (np. HACCP, FIFO, system dostaw towaru „just in time”).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie - 27,50 zł netto/godz.

  • Ilość godzin w miesiącu - 200-240 w zależności od okresu.

Dodatkowy benefity:

  • Paczki mięsne 2 razy w roku ( Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie)

  • Możliwość zakupu produktów w promocyjnych cenach

  • Posiłek regeneracyjny

  • Premia świąteczna na koniec roku

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 843224976