2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Rumia
Dodane 18 kwietnia 2024

magazynier z uprawnieniami UDT Rumia Janowo - od zaraz!

Wynagrodzenie

4 704 - 5 545 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.Obecnie poszukujemy dla naszego klienta 2 pracowników na stanowisko magazyniera w lokalizacji:

  • Miejsce pracy: Panattoni Tricity North, ul. Działkowców 15, 84-230 Rumia Janowo, za stacja Shell (rondo)

Praca od zaraz

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w magazynie przy użyciu wózka jezdniowego minimum 3 miesiące

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- duża motywacja do pracy

Obowiązki:

  • obsługa wózka jezdniowego

- kompletacja towaru zgodne z otrzymanymi zamówieniami,

- użycie skanera do pracy przy kompletacji

- pakowanie/ przepakowywanie

- inne prace magazynowe

Oferujemy:

- pracę w godzinach:

07:00-15:00 lub 08:00-16:00

- od poniedziałku do piątku (również zdarzają się weekendy)

- umowę zlecenie,

  • - stawka  28 zł brutto/h + premia wydajnościowa / uznaniowa od osiągnięcia właściwego pułapu skompletowanych poprawnie pozycji z zamówień od 20-40 zł brutto dziennie

Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS (numer telefonu w prawym górnym rogu) lub proszę załączyć CV pod ofertą pracy OLX

"Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 910742931