2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Dzierżoniów
Dodane 20 maja 2024

MAGAZYNIER z uprawnieniami UDT I WJO

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

Opis

Magazynier Dzierżoniów, dzierżoniowski, Dolnośląskie

Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Firma ENAN S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

kompletacja , pakowanie oraz wysyłka zamówień;

załadunek, rozładunek towaru;

kontrola przyjmowanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym; rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe;

utrzymanie porządku na magazynie;

Oczekujemy:

aktualnych uprawnień UDT na wózki widłowe kategoria I WJO – uprawnia do obsługi wózków jezdniowych, w tym specjalizowanych

doświadczenia w pracy na magazynie;

mile widziana znajomość WMS SAP R3;

uczciwości, sumienności i skrupulatności;

komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

prawo Jazdy kat. B;

Oferujemy:

MOŻLIWOŚĆ WYROBIENIA PREMII WYSOKOŚCI 80% PODSTAWY

atrakcyjny system wynagradzania (stała pensja + premia);

umowa o pracę;

stabilne zatrudnienie;

praca w młody, energicznym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Udzielam zgody Administratorowi Danych – ENAN S.A. (ul. Strefowa 4, 58-200 Dzierżoniów) na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.”

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 689252666