2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Rembertów
Dodane 03 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

5 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Chełmżyńska 180 (Rembertów)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

  • Realizacja zamówień klientów

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Udział w inwentaryzacjach

  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT - wózki widłowe wysokiego składowania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w godzinach 8-16 i 10-18 od poniedziałku do piątku

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po 3 miesiące

  • Wynagrodzenie na poziomie 33zł/h brutto

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 912990960