2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Mokotów
Dodane 31 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie

  • bieżąca kontrola dokumentów magazynowych

  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniami

  • przygotowanie towarów do wysyłki

  • załadunek towarów na samochody dostawcze

  • zachowanie porządku na stanowisku pracy i dbałość o powierzony sprzęt

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość procesów magazynowych

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność obsługi skanera

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WJO I)

  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

Oferujemy:

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- umowa o pracę bezpośrednio z firmą

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 11-19 docelowo 14-22

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z branży sanitarno- grzewczej (ponad 30 lat doświadczenia na rynku)

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500 zł brutto + 500 zł brutto premii frekwencyjnej

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • opiekę medyczną i kartę sportową

  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Sokołów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918885651