2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

MAGAZYNIER z uprawnieniami

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

Greka Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Bydgoszcz (teren BPPT)

Informacje o firmie:

Firma Greka Sp. z o.o. jest producentem elementów wentylacyjnych, dystrybutorem produktów wielu czołowych producentów sprzętu wentylacyjno-klimatyzacyjnego oraz wykonawcą licznych inwestycji na terenie całej Polski.

 Firma istnieje od 30 lat i z każdym rokiem umacnia swoją markę na rynku poprzez inwestycje w rozwój Firmy i swoich Pracowników.

Zadania Magazyniera:

·  wydawanie i przyjmowanie towaru

. załadunek i rozładunek samochodów  (praca fizyczna głównie na zewnątrz budynku)

. wyjazdy autem służbowym do klientów, drobne zaopatrzenie na bieżące potrzeby firmy

·Wymagania:

. prawo jazdy kat B

. uprawnienia na wózki widłowe UDT

·  samodzielność

. mile widziana znajomość gospodarki magazynowej, obiegu dokumentów i systemów

magazynowych

 Firma oferuje:

·  stabilność pracy i płacy

·  praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

. wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych współpracowników

. dogodny dojazd komunikacją miejską nr 68 i 84 ( w pobliżu również przystanek linii nr 56)

Zapraszamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres portalu OLX

lub

P.P.U.H. Greka Sp. z o.o.

ul. Bydgoskich Przemysłowców 15

85-862 Bydgoszcz

Prosimy Kandydatów o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.U.H. Greka Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz. .U. Nr 133, poz. 833)”.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 802694038