2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Błonie
Robert Zając
Dodane 13 czerwca 2024

Nagel Polska Szuka - Magazynier - wolne weekendy, I i II zmiana.

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zajmujemy się magazynowaniem oraz transportem produktów spożywczych największych producentów żywności w Europie. Dbamy o to, aby na półkach sklepowych była zawsze świeża i zdrowa żywność.

Pracownicy są naszym największym i najważniejszym kapitałem. Jeśli tak, jak my działasz z pasją, bliskie są Tobie wartości takie jak szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, chcesz się rozwijać, chętnie się uczysz i dzielisz się swoją wiedzą z innymi… trafiłeś we właściwe miejsce!

W Polsce jesteśmy obecni już od ponad 20 lat. Nasze Oddziały znajdują się w: Komornikach k/Poznania, Kopytowie k/Warszawy, Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zwrotów towarów na magazyn;

  • wsparcie w wyjaśnianiu bieżących spraw.

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT WJO II),

  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Wynagrodzenie + warunki pracy:

  • praca w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca,

  • wynagrodzenie podstawa + premia + dodatek nocny,

  • dyspozycyjność ze względu na pracę zmianową - 6-14, 14-22

  • wolne weekendy,

  • pierwszego dnia otrzymasz od nas ciepłą odzież roboczą;

  • codziennie ciepły posiłek regeneracyjny (obiad) - w całości dofinansowany,

  • miejsce pracy Nagel Polska, Kopytów 31, 05-870 Kopytów.

Dodatkowe profity:

  • program poleceń pracowniczych ekstra 4000 zł na rękę;

  • karty sportowe – MEDICOVER SPORT

  • dodatkowe premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia,

  • prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników,

  • ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin,

  • opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,

  • pracownicze plany kapitałowe,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy,

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy.

Rekrutacja z nami jest prosta i szybka:

W celu wzięcia udziału w pierwszym etapie rekrutacji, wyślij nam swoje CV klikając w "Aplikuj":

  • pierwszy etap poświęcamy na zapoznanie się z nadesłanymi aplikacjami;

  • drugi etap, zaprosimy Ciebie do nas pokażemy Tobie jak pracujemy, oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.

Trzymamy za Ciebie kciuki i mamy nadzieję - do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 920392765