2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
Rekrutacja Logtor
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier z UDT - Zabrze (OD ZARAZ)

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego oddziału w Zabrzu poszukujemy Kandydatów chętnych do pracy jako Magazynier (wymagane uprawnienia min. IIWJO/2WJO z UDT, doświadczenie niewymagane, mile widziane). Praca od zaraz, szczegóły oferty

Lokalizacja: Zabrze, Handlowa 1

Stanowisko: Magazynier (Operator Wózka Widłowego)

Zadania:

  • Dostarczanie materiału (rury) z Magazynu na Produkcję i z Produkcji na Magazyn

  • Załadunki i rozładunki samochodów ciężarowych wózkiem widłowym

  • Kompletacja materiału na Magazynie

  • Dbanie o gospodarkę magazynową i utrzymywanie jej w odpowiednim standardzie

Profil Kandydata:

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (22-6, 14-22, 6-14)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na Magazynie z wykorzystaniem wózka widłowego

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio pod naszą firmą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna do 667 zł/m-c + premia frekwencyjna 200 zł/m-c + dodatek nocny 20% + dofinansowanie do posiłków (ok. 420 zł netto/m-c od listopada do marca)

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”

  • Dodatkowe premie w okresie jesienno-zimowym i wiosennym z ZFŚS

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Darmowa platforma do nauki języków obcych

  • Możliwość uzyskania uprawnień (suwnice, żurawie itd.) i podnoszenia kwalifikacji

  • Płatny program poleceń pracowniczych

  • Paczki świąteczne, nagrody dla pracowników

  • Owocowe środy, darmowa kawa i herbata

  • Darmowy parking dla pracowników z całodobową ochroną

Brzmi ciekawie? Aplikuj już teraz! Z przyjemnością Cię poznamy! Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy dostępni pod adresem mailowym: logstor.rekrutacja(małpa)kingspan.com lub pod numerem telefonu dostępnym u góry.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

LOGSTORbędący częścią Irlandzkiej grupy KINGSPAN, swoją działalność w Polsce rozpoczął już kilkadziesiąt lat temu. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że staliśmy się wiodącym, globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Główne gałęzie naszej działalności to ogrzewanie i chłodnictwo zdalczynne, rozwiązania dla przemysłu transportu wszystkich rodzajów mediów przemysłowych, a także izolacja termiczna dla przemysłu naftowego i gazowego.

W Polsce posiadamy 5 oddziałów, w ramach których zatrudniamy ponad 800 osób, zapewniając stabilne i rozwojowe miejsca pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 895569685