2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Agata Malinowska
Dodane Dzisiaj o 12:01

magazynier z UDT, wynagrodzenie do 6750 zł, stałe zatrudnienie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 749 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz uprawnienia UDT? Szukamy właśnie Ciebie. Pracuj u cenionego pracodawcy, który inwestuje w ludzi i daje realną możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Nie czekaj, to oferta dla Ciebie! Zaaplikuj, a my oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

START ZATRUDNIENIA W MAJU

oferujemy

  • wynagrodzenie + premię uznaniową oraz frekwencyjną, możesz zarobić do 6750 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szanse na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i wpływ na procesy produkcyjne
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózki widłowe
  • mile widziana praca ze skanerem
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

zadania

  • rozładunek i załadunek towaru
  • odbiór i prawidłowe przyjęcie na stan magazynowy wyrobów gotowych z produkcji
  • pakowanie towarów i produktów gotowych
  • kompletowanie i wydawanie zamówień

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 912418727