2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Swadzim
Dodane 03 czerwca 2024

Magazynier z UDT- Swadzim - od 5800 zł na rękę - wolne weekendy

Wynagrodzenie

8 160 - 9 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednej z wiodących europejskich firm logistycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT

Lokalizacja: Swadzim (ok 14km od Poznania)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie – 34 zł/h brutto; na rękę to 24,50 zł/h,

  • pracę na 2 zmiany: tydzień 9:00 – 21:00, następny tydzień 19:00 – 7:00, od poniedziałku do piątku,

  • od 60 godzin pracy w tygodniu,

  • możliwość wypłaty zaliczek.

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • obsługa wózka widłowego (głównie wysokiego składowania - do 3m),

  • skanowanie przesyłek.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia UDT na wózek widłowy,

  • doświadczenie w pracach magazynowych,

  • doświadczenie w logistyce – mile widziane.

Pracuj dla jednej z czołowych firm logistycznych w Europie! Zdobądź nowe doświadczenia oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku pracy.

Zainteresowany? Aplikuj już dzisiaj!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem – przedstawienie oferty oraz warunków zatrudniania,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Masz pytania? Dzwoń:  571 243 506

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 921130034