2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 29 kwietnia 2024

MAGAZYNIER z UDT | praca od zaraz

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Łódź, ul. Niciarniana (Widzew)

Zadania:

  • kompletacja towarów spożywczych zgodnie z zamówieniami klientów,

  • obsługa wózków widłowych czołowych,

  • dbanie o porządek na magazynie.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym (godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) od poniedziałku do piątku + 1-2 soboty lub niedziele w miesiącu,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT WJO I - warunek konieczny,

  • doświadczenia w pracach magazynowych,

  • mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • miesięczną premię efektywnościową do 800 zł brutto,

  • kwartalną premię frekwencyjną w wysokości 1000 zł brutto,

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (sobota płatna 100%, niedziela 200%),

  • dofinansowanie do posiłków (9 zł dziennie od Pracodawcy),

  • pakiet benefitów: Medicover, Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy pracownicze, bonus bożonarodzeniowy.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 915241232