2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Patrycja
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier z UDT na II zmiany (umowa o pracę!)

Wynagrodzenie

4 900 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz pracy jako Magazynier, Operator Wózka Widłowego?

Chcesz pracować na II zmiany- bez pracy w nocy?

Zobacz co mamy do zaoferowania:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego;

  • kompletacja zleceń;

  • załadunek wysyłek i rozładunki dostaw;

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników;

  • pracę od poniedziałku do piątku, na II zmiany;

  • wynagrodzenie 5000 zł brutto;

  • benefity: Karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie, bony na święta, dofinasowanie do urlopu.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi wózka widłowego/uprawnienia UDT;

  • doświadczenie w pracy na magazynie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 904691631