2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier z UDT- ŁÓDŹ WIDZEW 32zł/h

Wynagrodzenie

4 800 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286

– lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT

Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Obsługa wózka widłowego (głównie wysokiego składowania).

Wymagania:

  • Ważne uprawnienia UDT,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • System pracy- 3 zmiany,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 32 zł brutto/ h,

  • Dodatki i premie.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji! :)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 887874064