2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Lidia Godlewska
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier z UDT - Lisi Ogon

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś osobą, która szuka pracy od zaraz? Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie?

Masz ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym atrakcyjnym ogłoszeniem!

Lokalizacja pracy: Lisi Ogon

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością korzystania z płatnych L4 i urlopów,
  • Perspektywę długofalowej współpracy, z opcją przyszłego zatrudnienia bezpośredniego
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku,
  • Zawsze wolne weekendy.
  • Atrakcyjne premie

zadania

  • Kompletowanie zamówień,
  • Kontrola stanów magazynowych oraz prowadzenie wewnętrznej dokumentacji magazynowej,
  • Prace magazynowe, załadunek oraz rozładunek towaru.

oczekujemy

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT,
  • Doświadczenia w pracy magazynowej (mile widziane),
  • Dyspozycyjności do pracy dwuzmianowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 908885543