2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Zawodzie
Paulina Pasternak
Dodane 02 maja 2024

Magazynier z UDT - Katowice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 660 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?Masz doświadczenie w pracy magazynowej? Masz uprawnienia UDT na wózek widłowy?Nie czekaj, aplikuj!Dogodna lokalizacja: Katowice Zawodzie/Szopienice – niedaleko centrum przesiadkowe,przystanek tramwajowy (T15,T20,T14)

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesięcznie +10% premii (zależna od frekwencji i zaangażowania)
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • premie kwartalne, wakacyjne, świąteczne
  • stołówka pracownicza na terenie zakładu
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek

Benefity

  • Dofinansowanie do wakacji
  • Premie świąteczne, kwartalne, roczne
  • Karta Edenred
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • prace około magazynowe
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • doświadczenia w jeździe wózkiem widłowym
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 914475723