2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Targówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier z UDT

Wynagrodzenie

30 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341. Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta magazyniera.

Miejsce pracy-Warszawa

Twój zakres obowiązków:

-przyjmowanie oraz kontrolę dostaw

-kompletowanie towarów i przygotowywanie produktów do wysyłki

-realizacja załadunków i rozładunków

Nasze wymagania:

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

-doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

Oferujemy:

-umowę zlecenie

-stawka godzinowa dzienna 30 zł brutto/h plus dodatek nocny

-praca III zmianowa po 8 godzin

-wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912215958