2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Czerwonak
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier z UDT

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ZNALEZIENIE DOBREJ PARCY ZACZYNA SIĘ OD ZNALEZIENIA DOBREJ FIRMY!!!

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko PRACOWNIKA MAGAZYNU do fabryki w Murowanej Goślinie.

Zakres obowiązków:

-rozładunek dostaw surowców, półfabrykatów i akcesoriów;

-prawidłowe oznaczanie, składowanie i magazynowanie towarów;

-dostarczanie surowców z magazynu na produkcję;

-doświadczenie w pracy na wózkach widłowych w regałach wysokiego składowania;

-utrzymywanie porządku w magazynie.

Oferujemy:

-umowę o pracę;

-wynagrodzenie rośnie wraz z Twoimi umiejętnościami;

-dodatkową premię za obecność w pracy;

-dofinansowanie do wakacji;

-Bożonarodzeniową kartę przedpłaconą do wykorzystania w dowolnym miejscu i prezent na święta;

-dofinansowanie do dojazdu;

-25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy;

-możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej;

-możliwość wykupienia karty Multisport;

-program poleceń pracowników;

-platformę do nauki języków obcych;

-pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości.

Nasze wymagania:

-gotowość do pracy w systemie 2/3-zmianowym;

-uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

-sprawność fizyczna (praca stojąca, dźwiganie zgodnie z normami BHP).

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza produkcja?

Zajrzyj na YouTube: youtube.com/watch?v=hdJbUTRA6u8

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV wraz z załączoną poniżej klauzulą poprzez formularz na OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 919552350