2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Psarskie
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier z kat.C - praca jednozmianowa

Lokalizacja

Psarskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Dutch Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Psarskie (obok Śremu), międzynarodowy producent mebli tapicerowanych, poszukuje pracownika na stanowisko :

  • Magazynier - kierowca

Zakres obowiązków :

  • przyjmowanie dostawy towaru na magazyn

  • wydawanie komponentów do produkcji

  • rozliczanie stanów magazynowych

  • transport komponentów między magazynami

  • inwentaryzacja

  • utrzymywanie czystości i porządku

Wymagania :

  • dobra organizacja własnej pracy

  • skrupulatność

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • podstawowa znajomość branży metalowej

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (miara, suwmiarka)

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • prawo jazdy kat. C – transport wewnątrzzakładowy (świadectwo kwalifikacji zawodowej nie jest wymagane, ale mile widziane)

Możliwość przyuczenia w zawodzie!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • regularnie wypłacane wynagrodzenie, oparte na stawce godzinowej i premii

  • możliwość nadgodzin

  • pracę jednozmianową

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie magazynu oraz procesy tam zachodzące

  • możliwość skorzystania z współfinansowanych karnetów sportowych – MultiSport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o wysłanie CV za pomocą OLX.pl

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Firma Dutch Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Psarskie, przy Aleja Platanowa 36.

Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Psarskie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Psarskie
ID: 569880533