2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gądki
Raben Logistics Polska
Dodane 20 kwietnia 2024

Magazynier - Wysokie Składowanie/ Працівник на складі - Високий склад

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji - pracy oraz imprez integracyjnych.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ Стабільна зайнятість на підставі трудового договору

  • Wynagrodzenie od 4600 do 5800 PLN brutto w zależności od doświadczenia i uprawnień/ Зарплата від 4600 до 5800 злотих брутто в залежності від досвіду і прав

  • Premia wydajnościowa uzależniona od wyników pracy w wysokości do 600 PLN brutto miesięcznie/ Бонус до продуктивності в залежності від результатів роботи в розмірі до 600 злотих брутто на місяць

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, platformę e-learningową do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego/ Широкий пакет пільг — включаючи приватне медичне обслуговування, Багатоспортна карта фінансування, дисконтні картки на паливо, продуктові пакети, платформа електронного навчання для вивчення англійської та/або німецької мови Можливість

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy/ 30-хвилинна перерва, включена в робочий час

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia/ Можливість професійного розвитку та отримання нового досвіду

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów/ Підготовка та комплектування замовлень для клієнтів

  • Praca na wózkach widłowych w tym obsługa regałów wysokiego składowania/ Робота на вилкових навантажувачах, у тому числі на високих складських стелажах

  • Rozładunek i załadunek towaru/ Розвантаження та навантаження вантажів

  • Przygotowywanie inwentaryzacji/ Підготовка інвентарю

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe/ Робота в складській системі та турбота про параметри якості

  • Praca ze skanerem/ Робота зі сканером

Nasze wymagania:

  • osiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie/ Ви маєте досвід підготовки та комплектування замовлень на складі

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność/ Ви чесні, сумлінні, пунктуальні

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć/ Ви відповідальна людина, на яку можете розраховувати

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym/ Ви готові працювати позмінно

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub chcesz je zdobyć/ Ви маєте або бажаєте отримати досвід керування навантажувачем

  • Posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane/ Вас є привілеї UDT — ласкаво просимо

Mamy DRIVE do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 893054459