2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kłobuck
Dodane 10 kwietnia 2024

MAGAZYNIER - Wsparcie Procesów (Umowa o pracę)

Lokalizacja

Kłobuck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5 500 osobom.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz wdrożenie do pracy "pod okiem" kierownika i współpracowników,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach,

  • Program BENEFIT dla pracowników,

  • Kartę Multisport,

  • Bony świąteczne,

  • Wydarzenia i imprezy firmowe,

  • Wyprawki dla pierwszoklasistów,

  • Możliwość rozwoju i szkolenia,

  • Odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy.

Zadania:

  • inwentaryzacja stanów magazynowych pod kątem ilości i daty przydatności do spożycia,

  • przygotowywanie wysyłek pełnopaletowych,

  • przygotowanie magazynu do procesu kompletacji towaru.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • pracowitość, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • gotowość do wykonania badań sanitarno-epidemiologicznych lub posiadanie aktualnych badań,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe, wydane przez UDT.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO), niniejszym informujemy, że:

  • Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest „POLOmarket” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Giebni, (Pakość 88-170, Giebnia 20) wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000204601, NIP: 5562125117, REGON: 09156286200000.

  • Z ADO może się Pani/Pan skontaktować poprzez adres email: praca(małpa)polomarket.pl telefonicznie pod numerem +48 801 162 160 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

  • We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych można się kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Katarzyną Jabłońską poprzez email biuro(małpa)kjpersonalis.pl

  • Dane zbierane są dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody - także dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO. Podanie danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem oraz polskimi przepisami w zakresie ochrony danych na podstawie:

a)      art. 6 ust. 1 lit. b RODO – niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy;

b)      art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia w zakresie wskazania pozostałych danych, podanych przez Panią/Pana dobrowolnie na podstawie udzielonej zgody oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dodatkowej, dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych, przez okres 12 miesięcy od zakończenia niniejszej rekrutacji.

c)       art. 6 ust. 1 lit f RODO - uzasadniony interes prawny jakim jest obrona roszczeń.

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji oraz 6 miesięcy po jej zakończeniu w celu obrony roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody na uwzględnienie niniejszego zgłoszenia dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO – nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi informatyczne i oprogramowania z którego ADO korzysta. Ww. przekazanie będzie się odbywało zgodnie z prawem - wyłącznie na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych lub na podstawie innego instrumentu prawnego, który podlega prawu Unii Europejskiej i prawu Rzeczypospolitej Polskiej

  • Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.

  • Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji lub dla potrzeb przyszłych rekrutacji, o ile taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem.

  • Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) zajmującego się ochroną danych osobowych, w przypadku gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza unijne i polskie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Kłobuck,

Śląskie

Śląskie, Kłobuck
ID: 910795665