2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - Wrocław - od 5022 zł brutto

Wynagrodzenie

5 022 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Firma z branży logistycznej mieści się we Wrocławiu (Psie Pole).

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przesyłek,

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-23.00 lub 23.00-7.00,

  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy, potrzebujesz jedynie chęci do pracy :)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie miesięczne 5022 zł brutto + atrakcyjny dodatek za godziny nocne.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 896436369