2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dailyfruits
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier, Wrocław - Fabryczna

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Już od 10 lat zmieniamy rynek polskich benefitów. Jako pierwsi w 2011 roku rozpoczęliśmy kampanię promującą ideę owoców w miejscu pracy. Dzięki nam coraz więcej firm zamawia zdrowe przekąski dla swoich pracowników.

Dlatego pilnie poszukujemy młodych, energicznych ludzi do pracy w nowoczesnym magazynie.

Twoje zadania:

Praca polega na konfekcjonowaniu wg. zamówień skrzyneczek z bardzo przyjemnym produktem jaki są owoce, skrzynki o maksymalnej wadze 9 kg oraz inne prace pomocnicze w magazynie.

Jeżeli:

  • Jesteś chętna/y do pracy, sumienna/y, dokładna/y

  • Lubisz pracę w grupie

  • Posiadasz pogodny charakter

Oferujemy:

  • Praca od niedzieli do czwartku w godz. 10.00- 19.00

  • Elastyczny grafik pracy

  • Pracę w firmie, która ma ambitne plany rozwoju i dużo pomysłów na nowe usługi

  • Pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - prześlij CV.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, więc wyróżnij się już na wstępie.

W związku z wejściem przepisów RODO, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dailyfruits s.c., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., z późn. zm.)".

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dailyfruits s.c. z siedzibą w Warszawie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 780519787