2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wolsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier -Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Plewiska

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dakpol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisku magazynier –operator wózka widłowego

Jeżeli szukasz stabilnego ,rzetelnego i w ciągłym rozwoju pracodawcy ,to ta oferta jest dla Ciebie

Opis stanowiska:

Operator/ka Wózka Widłowego (Pracownik/Pracownica Magazynu) to osoba odpowiedzialna za przyjęcie towaru, rozlokowanie go po powierzchni magazynu i wydanie zgodnie z warunkami kontraktowymi.

Zakres obowiązków obejmuje:

Rozładunek i załadunek aut, obsługę wózka widłowego oraz rejestracja powyższych czynności w systemie WMS , kontrolę przyjmowanego i wydawanego towaru oraz dbałość zarówno o bezpieczeństwo własne i współpracowników, jak i o najwyższą jakość usługi świadczonej dla klientów firmy Dakpol

 Złóż swoje CV, jeżeli:

·        Lubisz pracę w ciągłym ruchu,

·        Nowe zadania do dla Ciebie okazja do rozwijania swoich umiejętności,

·        Masz uprawnienia na wózki widłowe (preferowane UDT),

·        Akceptujesz pracę zmianową (na 2 zmiany),

·        Zależy Ci na stabilnym, długoterminowym zatrudnieniu,

·        Przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa,

·        Wykonujesz swoje zadanie rzetelnie i dokładnie,

·        Jesteś osobą uczciwą i godną zaufania,

·        Znasz podstawy obsługi komputera.

 Warunki zatrudnienia:

·        Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie

·        Praca w systemie dwuzmianowym,

·        Przyjazna atmosfera w pracy,

·        Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji,

·        Zatrudnienie bezpośrednio przez Dakpol Sp. z o.o. (bez pośrednictwa agencji) - umowa o pracę,

  • Miejsce wykonywania pracy: Wolsztyn,Grodzisk Wielkopolski, Plewiska

·        Dla obcokrajowców wsparcie prawne przy uzyskaniu tymczasowego karty pobytu i innych dokumentów.

Benefity:

·        Premia uznaniowa

·        Opłacenie przez pracodawcę prywatnej opieki medycznej - Medicover

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 908148500