2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Zgierz
Dodane 24 maja 2024

Magazynier - WDX S.A.

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

OPIS OFERTY

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Załadunek i rozładunek towarów.

Rozmieszczanie towarów na powierzchni magazynowej.

Przyjęcie i wydanie towarów na magazynie.

Udział w inwentaryzacjach.

Dbałość o porządek.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

Doświadczenie w pracy na magazynie.

Uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność.

Mile widziane:

Znajomość dokumentacji magazynowej.

Znajomość systemów informatycznych do wykonywania codziennych obowiązków.

Znajomość operowania maszynami ciężkimi.

OFERUJEMY

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Program wdrożenia zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy.

Pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, karty pre-paid).

Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 920551993