2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Wola
UPS
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Warszawa - Wola - ul. Prądzyńskiego - 5/8 etatu

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

UPS Polska Sp z o o poszukuje na stanowisko:

MAGAZYNIER

Wymiar etatu: 5/8

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-21:30

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Prądzyńskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Zadania:

• Sort paczek

• Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów

• Rozładunek samochodów

• Skanowanie przesyłek

Prześlij do nas swoje CV

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 671465926